Talas paraşüt sürpriz evlilik teklifi özel uçuşu

Talas paraşüt sürpriz evlilik teklifi özel uçuşu

Talas paraşüt sürpriz evlilik teklifi özel uçuşu

Sıradışı ve bir o kadar güzel süpriz evlilik teklifleri yapmak istiyorsunuz ve nasıl olacağı hakkında bir fikriniz yok mu? Bu sayfaya ulaştıysanız doğru adresteniz. Kayseri talas yamaç paraşütü olarak sizler için yamaç paraşütü ile sevdiğinizle beraber veya yanlız uçuş yaparak anlamlı bir teklif yapabilmenize olanak sunuyoruz. Yapmanız gereken iletişim sayfasından bize ulaşarak ilk adımı atabilirsiniz.

Standart hizmetlerimiz;

  • -Size özel yamaç paraşütü uçuşu
  • -Üzerinde benimle evlenirmisin yazılı olan pankart
  • -GoPro aksiyon kamerası ile video ve fotoğraf çekimi

Standart hizmetlerin dışında eklemek istediklerinizize organizasyona dahil etmekteyiz. Standart hizmetin dışında yapılan isteklerin ücreti extra olarak yansıtılır.

Uçuşlarımız nasıl oluyor?

Yamaç paraşütü uçuşlarımızı kayseri talas'ta bulunan, ali dağı'ndan gerçekleştiriyoruz. Ali dağı yerden yüksekliği 670 metredir. Uçuş yapabilmek için ilk önce talas paraşüt olarak bizlerle irtibata geçiyorsunuz, daha sonra sizin adınıza rezervasyon oluşturup, rezervasyon saatinde ve gününde mehmet şafak paraşüt iniş alanında buluşuyoruz. Beraberce servis ile ali dağının zirveye ulaşım sağlıyoruz. Daha sonra kısa bir brifing ile sizi bilgilendiriyoruz ve uçuşumuzu başlatıyoruz. Uçuş esnasında, öncesinde veya sonrasında gopro aksiyon kamerası ile video ve fotoğraf çekimi yapabiliyoruz.Uçuş bittikten sonra tekrar buluştuğumuz mehmet şafak paraşüt iniş alanına inişimizi yapıyoruz ve uçuş etkinliğimizi sonlandırıyoruz.